Co je DPF

Co je DPF nebo FAP?

V současné době se odhaduje, že v České republice jezdí až 1 milion automobilů s chybějícím či nefunkčním filtrem pevných částic.

Filtr pevných částic (často DPF – Diesel Particulate Filter) je zařízení odstraňující karcinogenní, velmi jemné prachové částice z výfukových plynů vozidel s naftovým motorem. Systém funguje na principu zachytávání pevných částic (PM – Particulate Matter) na porézním materiálu poloprůchodných kanálků filtru. Filtr je čištěn spálením sazí zachycených sítkem – úplným nebo na částice menší, které sítkem projdou – vysokou teplotou, které je dosaženo dvěma způsoby, pasivní nebo aktivní regenerací. (Zdroj: Wikipedia)

Statistiky DPF a FAP filtrů

Účinnost zadržení pevných částic nového filtru
Účinnost obnoveného / vyčištěného filtru
Finanční úspora s použitím čištěného filtru
Kvalita provedeného čištění / obnovení
Hodnocení našich zákazníků

Vyhněte se problémům s nefunkčním nebo odmontovaným filtrem

Provozovat vozidlo bez funkčního filtru pevných částic je zakázáno a sankcionováno vysokými pokutami. Vozidlo s vadným nebo chybějícím DPF / FAP filtrem není způsobilé k provozu, tudíž s ním není možné úspěšně absolovat STK prohlídku.

Objednat čištění O čištění DPF

Proč využít našich služeb?

Naše služby Vám poskytujeme již pěknou řadu let. Za tu dobu jsme získali přízeň tisíců zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Spolehlivost není veřejným tajemstvím. Na internetu, tak na naši firmu naleznete jen kladná hodnocení a doporučení.

Ke každé námi dodané službě obdržíte vždy nadstandardní záruční lhůtu. Za kvalitou naší práce si zkrátka stojíme.

U nás na nic nečekáte. Veškeré objednávky vyřizujeme v řádu hodin. Máme dostatečně početný personál a vše stíháme odbavovat ve velice rychlých časech. U nás se Vám nestane, že skončíte dole, v nekonečném pořadníku.

U nás není třeba si za kvalitu připlácet. Naše služby poskytujeme maximálně kvalitně a zároveň dbáme, aby výsledná cena byla pro Vás co nejpřívětivější.

Jak nás hodnotí naši zákazníci?

Velice rychlé jednání i doručení zboží.

- Caban recenze z Heuréka.cz

Výborná spolupráce, mohu jenom doporučit.

- Petr Slavík recenze z Firmy.cz

rychlost bezchybnost. super

- Wasserbauer recenze z Heuréka.cz

Maximální spokojenost, výborna komunikace, super rychlé jednání. Díky moc J.P.

- Jana Petrů recenze z Firmy.cz

Pridávam aj moju skúsenosť z touto firmou, veľké plus tejto firme že všetko ochotne vybavené cez chat porada,doporučenie, realizácia. A veľká spokojnosť zákazníka ktorému aj po pracovnej dobe ochotne pomôžu a jednanie na úrovni. Z tovarom som max spokojný takže môžem len odporučiť túto firmu z vlastnej skúsenosti.

- Jonny 1664 recenze z Firmy.cz

Rychlost vyřízení objednávky. Super, super a ještě super!

- vapi recenze z Heuréka.cz

0

Průměrná doba dodání

0

Cena čištění

Účinnost čištění