O nás - DPF-Čištění.cz

Jsme menší firmou sídlící v Krnově specializující se na poskytování služeb v oblasti odborného čištění dpf a fap filtrů. Naše porfolio služeb neustále rozšiřujeme a zdokonalujeme. Působíme po celé České republice a to převážně zako specializovaný zásilkový servis.

Mezi naše služby patří nejenom čištění filtrů pevných částic, ale i služby v oblasti regeneraci / repasování turbodmychadel pro osobní a užikové vozy. Taktéž jsme provozovatelem několika úspěšných e-shopů s nabídkou nových i repasovaných turbodmychadel včetně příslušenství, zejména středů turbodmychadel a montážních sad těsnění.

Na českém trhu nejsme žádným nováčkem. Za dobu svého působení jsme si již vydobili dobré jméno napříč internetem i mezi našimi zákazníky. Kladné recenze na naše služby naleznete jak na portálu Heuréka.cz, tak i v katalogu firem Firmy.cz.

Čištění a obnova DPF / FAP filtrů

Mezi nejnověji zařazenou službu do našeho porfolia patří čištění a obnova funkčnosti DPF a FAP filtrů. Služba je určena koncovým zákazníkům, firmám a autoservisům. Jak je u nás obvyklé, nezáleží jak daleko jste od nás vzdáleni. Váš filtr k vyčištění nám můžete zaslat kurýrní službou. Po provední nezbytné kontroly a samotného čištění, Vám obnovený filtr zašleme zpět na Vaši adresu. Na všechny naše služby poskytujeme nadstandardní záruky a to vše za velmi příznívé ceny.

Turbodmychadla

Provádíme repasování (renovaci) turbodmychadel všech druhů, osobních i užitkových značek. K repasování používáme výhradně vyvážené originální díly. Po repasu je celkový střed turbodmychadla vyvážen a odzkoušen na certifikovaném přístroji Cimat.

Torbodmychadlo k repasu (opravě) nám můžete zaslat nebo doručit osobně. Popřípadě si vybrat z naší nabídky e-shopu ceske-repas-turba.cz. Více informací o turbodmychadlech, našich e-shopech a našich dalších službách naleznete na našem webu repas-turba.cz.